loading...
loading...
« Strona główna

INTENCJE MSZALNE

intencje od 01.06.2021  do 30.06.2021

 

INTENCJE NA CZERWIEC

WTOREK   01.06.2021

6.30

†† dusze w czyśćcu

7.00

† Antoni Potrykus

† Alfons Lachs

18.00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Wiktorii

† Edward Jaskulke (r. śm.)

† Stefan Maszke

†† Marianna i Józef Szostak

†Edmund Budzisz (gr. 30 )

†Marta  Flemming (gr. 30 )

ŚRODA  02.06.2021

6.30

† Jan Schmandt (od mieszkańców ul. Ogrodowej)

7.00

† Wanda Baranowska (od sąsiadów)

† Janusz Bieńkowski (od uczestników pogrzebu)

18.00

† Elżbieta Parchem

†† Gertruda, Tadeusz Konkel

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę N.M.P Swarzewskiej dla Wojciecha r. urodzin

18.00

ZBIOROWA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

O szczęśliwe rozwiązanie

† Gabriela Skoczke

† Alfons Ceynowa

† Krzysztof Piontke

† Małgorzata Ziganowska

† Robert Leonarski

†Zdzisław Bylebył

† Mirosława Konkel

†Antoni Wolszon

†† Anna i Augustyn Kuchnowscy

CZWARTEK 03.06.2021 Boże Ciało

6.30

W int. Oliwii, aby Bóg obdarzył ją potrzebnymi łaskami i darami oraz uwolnił od lęku i depresji

8.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Pawła i Marii w 38 r. ślubu, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla ich dzieci

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla dzieci, wnuków i ich rodzin

†† Jerzy Sikora i jego rodzice

† Maria Maschota

†† Agnieszka Gojke (r. śm.), mąż Paweł, synowie: Franciszek, Józef, Augustyn, Stanisław i Paweł

† Waleria Cielica (od uczestników pogrzebu)

9.30

za parafian

† Sabina Jaczewska (1 r. śm.)

†† Augustyna i Feliks Kwidzińscy

†† Krystian Radomski, Leon Harms

11.00

†† Gertruda i Stefan Elendt

†† Ewa Bożek (r. śm.) i dusze w czyśćcu

po procesji

†† Zbigniew i rodzice z obojga stron

16.00

Ślub: Szczepanek Arkadiusz/ Patrycja Piętka

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Urszuli z okazji 83 r. urodzin oraz dla Joanny  z okazji 40 r. urodzin

PIĄTEK  04.06.2021

6.30

†† Barbara i Zdzisław Sołtysiak

7.00

†† Wiktor Dettlaff i jego rodzice oraz bracia

† Barbara Sołtysiak (ur.)

† Konrad Ceynowa (ur.)

9.30

† Daniela Górniak (r. śm.)

18.00

Wynagradzająca NSPJ

†† Leopold Pisarski (r. śm.), Alfred Grabowski, Piotr, Marianna, Władysław

† Anemaria Brzozowska

SOBOTA   05.06.2021

6.30

† Głombiński Jan (12 r. śm.)

7.00

†† Zbigniew (19 r. śm.), Roman i Zygmunt

9.30

Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP

15.00

Ślub: Białk Karol / Krukowska Agnieszka

18.00

†† Karol Budzisz i  zmarli rodzice z obojga stron

† Matylda Bolda

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Hanny i Tomasza w 30 r. ślubu oraz za †† Henryk i Halina Wójciccy

†† Dziadkowie, rodzice i rodzeństwo z rodziny Derc (poza parafią)

NIEDZIELA 06.06.2021

6.30

†† Franciszek, Grzegorz, Roman, Augustyn

† Leonard i jego †† rodzice

8.00

† Władysław Bolda (int. od sąsiadów z ul. Świerkowej i ul. Żeromskiego 26 i 28)

†† Grzegorz Kilian (8 r. śm.) i Jan

†Stanisław (10 r. śm.) oraz Stanisława i Ignacy

9.30

za parafian

† Helmut Kirszling (r. śm.)

† Irena Bienga (int. od rodziny Berger i Haliny z rodziną)

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Barbary w 70 r. urodzin

†† Anna i Stefan Golla i ich †† rodzice

11.00

† Roman Milewczyk

O Boże bł. w rodzinie Grabe i Czaj

†† Czesław, Brunon, Wiesław Rożkowscy

12.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Klaudii Kempa z okazji 18 rocz. urodzin

†† Elżbieta, Marta, Franciszek oraz †† z rodziny Litzau

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Szymona (Necel)w 18 rocz. urodzin

14.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Zofii w 70 rocz. urodzin

O zdrowie i Boże bł. dla Sióstr z V Róży p.w. Matki Kościoła

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Małgorzaty i Marka w r. ślubu

PONIEDZIAŁEK 07.06.2021

6.30

†† Zbigniew, Irena, Franciszek Bystram

† Stanisława Osesek, †† z rodziny, dusze czyśćcowe

7.00

†† Zygfryd, Aniela Krukowscy

† Andrzej (r. śm.) i Paweł Wrosz

18.00

† Jan Dolmierski (14 r. śm.)

†† Mirosława Janus, Marta i Stanisława Janus, Teresa i Jan Kaczykowscy, Gertruda Czaja

† Leon Janusch (1 r. śm.), †† rodzice, rodzeństwo z obojga stron

† Franciszek Zjawiony (poza parafią)

WTOREK   08.06.2021

6.30

† Jan Schmandt (int. od miesz. z ul. Ogrodowej)

7.00

†† Genowefa Okoń (13 r. śm.), Marianna Lewandowicz (12 r. śm.)

† Leonard Kurczyński

18.00

† Halina Felkner (2 r. śm.) oraz †† rodzice z obojga stron

† Maria Śmiejkowska (8 r. śm.)

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Joanny z okazji 40 rocz. urodzin oraz o potrzebne łaski dla jej rodziny

†† Stanisław Mudlaf (18 r. śm.), Jan Laska

ŚRODA  09.06.2021

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Danuty i Pawła Dettlaff w 15 rocz. ślubu

O zdrowie na duszy i ciele dla całej rodziny Bolda i w intencji konających o łaskę dobrej śmierci

7.00

† Anna Szczepińska

18.00

† Czesław Faliński (int. od kolegów i koleżanek z pracy)

† Antoni Glembin i †† rodzice z obojga stron

†† Tadeusz Rewoliński, Irena Paikert (r. śm.)

18.00

ZBIOROWA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

†Zdzisław Rinc (1 r. śm.)

† Gabriela Skoczke

† Alfons Ceynowa

† Małgorzata Ziganowska

† Krzysztof Piontke

† Robert Leonarski

†Zdzisław Bylebył

† Mirosława Konkel

†Antoni Wolszon

† Maria Klebba

CZWARTEK 10.06.2021

6.30

†† rodzice Edward i Regina

7.00

†† Franciszek (r. śm.) i Łucja Gaffka

†† Augustyn (r. śm.), Bronisława, Albert, Stefan, Stanisław Hadas

18.00

† Marian Sczygieł (r. śm.)

†† rodzice: Michał i Sabina Hincke, brat Zbigniew i Wojciech

† Zygmunt Safko (4 r. śm.)

†† Maria i Julian Kurnik

† Halina Felkner

† Zbigniew Karbowniczek (16 r. śm.) i †† z rodziny

PIĄTEK  11.06.2021

6.30

††  Ludwika i Brunon Nowakowscy

7.00

†† Kazimierz, Krystyna, Leon i Wanda Kohnke

18.00

†† Bogdan (r. śm.)  i Marta, Antoni

†† Bronisława i Franciszek Blok, Tadeusz i Franciszek

†† Magdalena (ur.) i Józef Hohn

†† Ryszard i Kazimierz Grabowscy

†† Maria i Stanisław Gacek

SOBOTA   12.06.2021

6.30

†† Klemens, Gertruda Zielke, Jan i Łucja Ceynowa

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla sióstr z XVII Róży p.w. Niepokalanego Serca Maryi

16.00

ślub: Grafik Adrian/ Przybył Małgorzata

18.00

† Jan Uleński

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Iwony i Krzysztofa z okazji 50 rocznicy ślubu, oraz o potrzebne łaski dla ich dzieci

† Ryszard Sentak

†† Regina i Benedykt Klonowscy

NIEDZIELA 13.06.2021

6.30

†† Agnieszka i Franciszek Bolda oraz córka Mirella

8.00

† Katarzyna Dettlaff (1 r. śm.)

† Henryk Gerszewski (ur.) oraz †† rodzicez obojga stron

†† Anna (29 r. śm.) i Bogdan Domnik

9.30

za parafian

†† Antoni, Celina Białk

Dziękczynna z otrzymane łaski i Boże bł dla ks. Mateusza z r. święceń kapłańskich

†† Jan i Małgorzata (r. śm.)

11.00

† Jerzy Grabowski (ur.), †† dziadkowie z obojga stron, dusze czyśćcowe (int. od córki Beaty i Piotra)

†† Jan (r. śm.) i Janina Majda

O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla rodziny Tuszer i Piotrowskich

12.30

Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski przez członków Zrzeszenia Kaszubsko Pomorskiego oddział we Władysławowie  z prośbą  o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Swarzewskiej dla wszystkich członków Stowarzyszenia, dla wszystkich zmarłych członków tej formacji o łaskę życia wiecznego

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Radosławy z okazji urodzin

†† Leon Budzisz (50 r. śm.), Helena, Maria Helena

 

Chrzest po Mszy św.: Martyna Anna Darznik

14.00

† Wanda Wrosz (3 r. śm.)

†† Zenon (1 r. śm.), Cecylia, Stanisław Koss, Tadeusz, Damian, Szczepan

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i Dary Ducha Św. dla Wiktorii z okazji 18 rocznicy urodzin

PONIEDZIAŁEK 14.06.2021

6.30

† Janusz Załęcki (od uczest. pogrzebu)

7.00

† Janina Żurek (int. od uczest. pogrzebu)

18.00

†† Franciszek i Leon Kużel, Cecylia i Kazimierz Kużel

†† Adam i Hubert Jeka (r. śm.)

† Mieczysław Kryczka, †† wujostwo z obojga stron

†† Maria i Mieczysław Saja

†† Aniela i Tadeusz

WTOREK   15.06.2021

6.30

† Adam Turzyński (int. od kolegów i koleżanek z COS )

7.00

†Jan Schmandt (int. od mieszkańców z ul. Ogrodowej)

18.00

†† Maria i Jan Ogoniak

† Anna Koss (r. śm.)

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i pomoc w rodzinie oraz za †† z rodziny

† Anna Ziemann (r. śm.)

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Pawła dniu urodzin

ŚRODA  16.06.2021

6.30

†† Mariusz, Edyta, Ludwik Marońscy, Jadwiga i Bogdan Warda

7.00

† Bernard i †† z rodziny: Koss i Kotowskich

†† Małgorzata i Eugeniusz Derc (r. śm.)

16.00

Ślub: Lademann Alekasandra /Jurkiewicz Kamil

18.00

† Stefan Ritz (int. od uczest. pogrzebu)

†† Elżbieta Bisewska i Maria Kollek

† Adam Bolda

18.00

ZBIOROWA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

†† Helena i Bronisław Lachs, Zdzisław Wendt

†† z rodziny: Gorzelec i Skrzykowskich

† Krzysztof Piontke

† Małgorzata Ziganowska

†† Zenon Schmidt (2 r. śm.), Magdalena Struck

†Zdzisław Bylebył

† Mirosława Konkel

†Antoni Wolszon

† Robert Leonarski

CZWARTEK 17.06.2021

6.30

† Brygida Jutrowska (r. śm.)

7.00

† Konrad Girek

†† Franciszka i Antoni Sosnowscy, †† z rodziny

18.00

† Maria Marszała (3 r. śm.)

†† Józef, Klemens, Gerard, Bernard

†† Albin, Małgorzata, Jadwiga i Ludwik, dusze w czyśćcu cierpiące

† Rozalia Blaszke (int. od mieszkańców z ul. Róży Wiatrów)

PIĄTEK  18.06.2021

6.30

†† Helena Pietrzyk (1 r. śm.), Leopold Pisarski

7.00

†† Anna i Jan Radtke, †† z rodziny

†† Hanna Frączek, Jan i Weronika Czempińscy

18.00

† Ks. Bogdan Pulczyński

† Kazimierz Grzegorczyk (9 r. śm.)

† Czesław (r. śm.)

†† Franciszka i Leon Kużel, †† z rodziny

SOBOTA   19.06.2010

6.30

† Elżbieta Bolda (int. od uczest. pogrzebu)

7.00

†† Anna i Romuald Downarowicz

12.00

Chrzest: Anastazja Martyna Bąkowska; Jakub Henryk Fronia

14.00

Ślub: Necel Paulina/Cholcha Jacek

15.00

Ślub: Borna Małgorzata/ Belka Tino

17.00

Ślub: Borczyk/Welowicka

18.00

† Krystyna Wójtowicz

†† Jan Radtke (r. śm.), Maria Stankiewicz, †† z rodzin: Radtke, Stankiewicz, Janaczek, Wołoszczyk

NIEDZIELA 20.06.2010

6.30

† Teresa Nowosad (od uczestników pogrzebu)

8.00

† Stanisław Szyrowski

†† Stanisław, Michalina, Józef, Marian Kosińscy oraz zmarli teściowie

†† Franciszek Kuchnowski i Czesław Faliński

9.30

za parafian

† Antonina Klebba

†† Wanda i Benedykt oraz rodzice chrzestni Rozalia Budzisz i Józef Lange

11.00

†† Jan i Bronisława Hintzke

† Jan Styn (z okazji dnia Ojca)

†† Gertruda, Leon, Stefan Fopke, Paweł Oreszke

12.30

W podziękowaniu Bogu za wszelkie otrzymane łaski w tym roku formacyjnym z prośbą o dalszą Bożą pomoc dla wszystkich członków Domowego Kościoła.

†† Rodzice chrzestni Augustyna i Jan Styn

†† Wanda (im.) i Benedykt Jeka (z okazji dnia Ojca)

 

Chrzest po Mszy Św.: Marcelina Agata Budzisz, Lena Dorota Kaczykowska

14.00

Dziękczynno-błagalna dla całej rodziny Necel i Fabisiak

18.00

† Waldemar Serafiński

PONIEDZIAŁEK 21.06.2021

6.30

†† Stanisława, Jan, Edmund Myślisz

7.00

†† Agnieszka i Augustyn Necel oraz Renata Necel

18.00

†† Leon i Berta Selke

† Leon Golla

†† Józef i Magdalena Hohn

† Władysław Bonk (im. i z okazji dnia Ojca)

†† Agnieszka, Augustyn, Elżbieta, Cecylia, Kazimierz, Zygmunt Necel

WTOREK   22.06.2021

6.30

† Alfons Milewczyk

†† Jadwiga Torlińska i zmarli z rodziny

7.00

†† Jan Schmidt, Alfons Piontke

†† rodzice Agnieszka i Konrad, rodzeństwo Elżbieta, Józef, Kazimierz i Teresa

18.00

† Jan Dolmierski (z okazji dnia Ojca)

† Tadeusz Kwidziński (r. śm.)

† Marian Link (1 r. śm.)

†† Zofia, Franciszek Jeka

ŚRODA  23.06.2021

6.30

† Brunon Drzeżdżon (z okazji dnia Ojca)

† Bolesław Myślisz (ur.)

7.00

† Wojciech Frank (z okazji dnia Ojca)

†† Wanda i Wiktor Kropa

18.00

†† Jan Miotk i Marek Konkel

†† Eugeniusz Gorzelec (z okazji dnia Ojca)

†† Hubert Frank  (z okazji dnia Ojca)

†† Albert Jetke, Zygfryd Gruba, Robert Motycki

18.00

ZBIOROWA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

W dniu Ojca z prośbą o Boże błog. dla Eugeniusz (int. od córki)

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Rodziny

†† Agata (5 r. śm.) i Leon Żaczek

†† Stefan, Czesław (z okazji dnia Ojca)

† Jerzy Grabowski (int. od córek)

† Paweł Kolp (r. śm.)

† Anna Ferra (2 r. śm.)

†† Otylia i Józef Przyborowscy

†† Anna i Benedykt Kuchnowscy

†Zdzisław Bylebył

† Mirosława Konkel

†Antoni Wolszon

† Anna Kuchnowska

†Zdzisław Rinc

CZWARTEK 24.06.2021

6.30

†† Józef Bizewski, Hubert Konkol (z okazji dnia Ojca)

7.00

†† Jan (im., ur.) i zmarli z rodziny Konkel, Budzisz, Jaskulke

†† Eugeniusz Zinkel, Helmut Kirszling

18.00

†† Maria, Stanisław Bolda

† Andrzej Gołda (ur.)

†† Jan Matelski i zmarli z rodziny Műler i Matelskich

PIĄTEK  25.06.2021

6.30

†† Jan (im.) i Stefania Kass

7.00

†† z rodziny Płotka i Więzik

†† Joanna i Arkadiusz Maciejewscy

15.00

Ślub: Karolina Stromska / Łukasz Dettlaff

18.00

† Wacław Renusz (r. śm.)

O Boże błogosławieństwo w rodzinie i za † Halina Łyczkowska

† Helena Baran (4 r. śm.)

†† Kazimierz, Wiktor, Wanda, Władysław Elendt

SOBOTA   26.06.2021 Dzień Ojca

6.30

†† Bolesława (ur.), Jan, Krystyna Głowienke

7.00

†† Łukasz i Teodor Kuchnowski, dusze w czyśćcu

16.00

ślub: Labuhn Maciej/Woźniak Magdalena

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Elżbiety z okazji 70 r. urodzin

†† Józef, Agata Hinz, i zmarli z rodziny

†† Elżbieta i Janina

†† Jan Tempski oraz rodzice z obojga stron

NIEDZIELA 27.06.2021

6.30

†† Augustyn Dehling (r. śm.)

8.00

†† Stefania (r. śm) i Edmund Treppa oraz zmarli dziadkowie

† Maria Kuchnowska

†† Maria i Feliks Śledź

 

9.30

za parafian

† Mieczysław Jarzyna (od Krzysztofa i Ireny z Bielska-Białej)

†† siostry z XX Róży p.w. Gwiazdy Morza

†† Józef Januchta, Genowefa i Jan Brzezińscy

†† Maria I Paweł Koziróg

11.00

†  Zbigniew Basichowski

O Boże błogosławieństwo i potrzebne dary Ducha Świętego dla Eugeniusza w dniu urodzin

†† Daniela i Władysław Guzik

12.30

†† Władysław, Władysława Stańczyk i zmarli z rodziny

†† Wojciech (r. śm.), Bolesław, Elżbieta Kuchnowscy

†† Karolina Fank (ur.), dziadkowie Helena i Franciszek

14.00

† Hubert Frank (r. śm.)

18.00

†† Jan Kilian (21 r. śm.) i Gerda

PONIEDZIAŁEK 28.06.2021

6.30

† Paweł (im.)

7.00

†† Jan (r. śm.) i Stanisława Myślisz

†† Anna i Leon Potrykus (ur.)

18.00

† Irena Derc (ur.)

† Grzegorz Jeka (ur.)

†† Jan Myślisz (ur.) oraz Anna

†† Stanisław (ur.), Bronisława, Wojciech, Bogdan i zmarli z rodziny Miotk i Tarnowskich

WTOREK   29.06.2021

6.30

†† Stanisław i Stanisława Piotrowscy

†† Tadeusz i Wiktoria

7.00

O dary Ducha Świętego i głęboką wiarę dla Pawła, Piotra i Piotra

18.00

† Lech Dettlaff

† Bronisława Hincke (1 r. śm.)

† Małgorzata Ciesielska (ur.)

†† Stanisława i Józef Hebel

†† Anna i Stanisław Lewiccy, Stefania, Ewa, Waldemar Orzel, Henryk Bartosik

ŚRODA  30.06.2021

6.30

†† Maria Parchem (21 r. śm.) i Augustyn

†† Alfons i Tekla

7.00

† Wanda Renusch

18.00

† Mieczysław Jarzyna (od kolegów z Komisji NSZ Solidarnośćz Wodosiągów w Jaworznie)

†† Anna Szemiot i zmarli z rodziny Szemiot, Kraśnickich, Gorbaczów

†† Waleria Hintzke (25 r. śm.) i Michał

18.00

ZBIOROWA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Filipa i Magdy

† Jerzy Banasiak (r. śm.)

† Zbigniew Basichowski (10 r. śm.)

† Paweł Gerszewski

† Joanna Pająk (1 r. śm.)

†† Zygmunt Szczepankowski i zmarli rodzice

>>>

Zapraszamy!!!

al. Żeromskiego 32, 84-120
WŁADYSŁAWOWO

tel./fax: (058) 674 02 74, e-mail: wladyslawowo@tchr.org

 

Msze święte
Dni powszednie: godz. 6:30, 7:00,  18:00
Niedziela i święta:

godz. 6:30, 8:00, 9:30, 11.00, 12:30, 14.00, 18:00

 

Inicjatywy