loading...
loading...
« Strona główna

INTENCJE MSZALNE

intencje od 01.09.2021  do 31.09.2021

INTENCJE  WRZESIEŃ 2021

ŚRODA  01.09.2021

6.30

††Hildegarda(ur) i Augustyn Koziróg

†Edward i Regina

7.00

††Bronisława, Gerard Bietzke, Bartek Bartkowiak

8.00

W intencji dzieci i młodzieży

W intencjach ofiar II Wojny Światowej

18.00

††Bronisława(im),Stanisław, Wojciech, Bogdan, i †† z rodzin Miotk i Tarnowski oraz o zdrowie dla Ewy, Brygidy i Krystyny

††Bronisława i Jan Grola

†Wojciech Mudlaff (15r.śm.)

†Teresa Turzyńska (gr. 1)

18.00

INTENCJA ZBIOROWA

†Antoni Potrykus

†† Zofia, Jan Łopata, Jerzy Łopata

† Wiesława Dominiak

† Elżbieta Lisakowska,

†Wiesława  Sosnowska

CZWARTEK 02.09.2021

6.30

††Wiktor i Tekla Ruta,  Hildegarda i Wacław Szornak

7.00

†† Roman zmarli rodzice Miiętke, Halina, Władysław, Janina, Paweł, Józef, Jerzy, Magdalena, Józef, Sławomir

†† Leon Lumpa, Franciszek, Jan Brunon, Alfons Leon, Łucja Amanda

9.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Mirosławy i Antoniego w 21r ślubu

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Damiana w 2 rocznicę urodzin

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Justyny i Tomasza w 21r ślubu

†† Kazimierz (ur) i Cecylia Necel

†Teresa Turzyńska (gr. 2)

PIĄTEK  03.09.2021

6.30

†† Rozalia i Franciszek Hadas

7.00

†† Maria i Feliks Śledź

† Stanisława Myślisz (r.śm.)

9.30

†† Andrzej Muża

14.30

Ślub: Maria Grycko/Damian Brzozowski

15.30

ślub: Aleksandra Szmejter/ Łukasz Kowalski

18.00

Wynagradzająca NSPJ

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Waldemara w rocz. ślubu

†Teresa Turzyńska (gr. 3)

†† Amelia i Feliks Ciskoscy

SOBOTA   04.09.2021

6.30

†† Augustyn i Hildegarda Koziróg

7.00

O uzdrowienie i wolnienie dla syna Braina o Dary Dycha św. i opiekę Matki Bożej

9.30

O dar mądrości i bojaźni Bożej dla dzieci i młodzieży z naszej parafii

16.00

Ślub: Koczkodaj Katarzyna/Borski Andrzej

18.00

O Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Rity z  okazji 75 rocz. urodzin

†Teresa Turzyńska (gr. 4)

† Bronisława Bisewska (ur.)

†† Franciszek (r. śm.) Bronisława, Marian Kos oraz † Elżbieta Grzenkowicz

†† Stefan i Wacława Kwiatkowscy (ofiary wojny)

†† Dziadkowie, Rodzice, rodzeństwo z rodzin Derc (poza parafią)

NIEDZIELA   05.09.2021

6.30

†† Anna i Kazimierz Patok

8.00

†† Maria (r.śm.) i Alojzy Janusz oraz †† z rodziny

†† Maria, Klemens i Stefan (r. śm.) Lewiccy

†† Cecylia, Władysław, Roman Labudda oraz †† dziadkowie Labudda i Ceynowa

9.30

Za parafian

†† Waldemar, Piotr, Józef Bystram oraz Teresa z Zofia

†† Anna (r.śm.) i Roman Ceynowa

†† Anna (ur) i Kazimierz Patok

11.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Mariana z okazji 70 urodzin

†Teresa Turzyńska (gr. 5)

Maria Janusz (r.śm.)

† Regina Pierzyńska

12.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny w 30 r. urodzin

† Krzysztof Parchem †† z rodziny

† Bartłomiej Lewandowski

14.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Agaty i Wojciecha, Katarzyny i Waldemara, Magdaleny i Witolda, Beaty i Dariusza z okazji rocznic ślubu

18.00

†Elżbieta Frank (8r.śm.)

PONIEDZIAŁEK 06.09.2021

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Marty i Łukasza w 2 rocznicę ślubu

† Adam Turzyński (ur) (intencja od kolegów, koleżanek z COS)

7.00

†† Aniela (ur) i Paweł Myślisz

18.00

O potrzebne łaski i bł. Boże dla siostry Justyny i wszystkich wolontariuszy o członków Pracowni Miłosierdzia św. O Pio oraz całego zespołu Caritas na rozpoczynający się rok pracy

O opiekę Matki Bożej dla wszystkich wnuków i ich rodziców

†Teresa Turzyńska (gr. 6)

† Marian Bettin (9r.śm)

† Andrzej Kalff (r.śm)

† Lech Dettlaff ( intencja od mieszkańców ul. Róży Wiatrów)

WTOREK   07.09.2021

6.30

† Zbigniew, Irena i Franciszek Bystram

† Stanisław, Maria, Edmund Kulas

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Janiny z okazji urodzin

18.00

†† Regina, Edward Zaglewscy

†† bratanica Maria i brat Paweł, Leon, Halina Łyszkowska

†† Agnieszka i Konrad Lewandowscy

†Emil Budzisz (r.śm.)

† Franciszek Zjawiony (poza parafią)

†Teresa Turzyńska (gr. 7)

ŚRODA  08.09.2021

6.30

† Alfons Bączkowski (r.śm)

7.00

† Zofia Piontke (r.śm.)

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Haliny i Bogdana w 48r ślubu

† Józef, Hildegarda Dampc, ††Dziadkowie z rodz. Wysoccy, Dampc

†† Waldemar i Regina (im.) Kownacki

†Teresa Turzyńska (gr.8)

18.00

INTENCJA ZBIOROWA

O zdrowie i bł. Boże dla sióstr z VII Rózy pw. Narodzenia NMP

†† Zofia, Jan Łopata, Jerzy Łopata

† Elżbieta Lisakowska

††Zbigniew i Elżbieta

††Paweł i Halina

†Genowefa Kowalczyk

†Wiesława  Sosnowska

† Józef Klebba (im)

† Remigiusz

CZWARTEK 09.09.2021

6.30

† Edmund Myślisz

† Waldemar i Józef Tessmar i †† z rodziny

7.00

† Gertruda Labuda

†† Władysław (r.śm), Stefania, Longin Bolda oraz zmarli z rodziny Bolda i Kurowski

18.00

† Albert, Waleria, Maria Riga

†Teresa Turzyńska (gr. 9)

†Renata Necel

† Daniela Kupska oraz †† teściowie Zofia i Paweł

† Kazimierz Pieper(ur)

† Eugeniusz Kirszling(r.śm)

PIĄTEK  10.09.2021

6.30

†† Klara Hintzke (r.śm.) †† rodzice, teściowie, rodzeństwo

7.00

† Marek Malewicz (intencja od Haliny Przystał)

†Robert Czerwiński, Józef i Jadwiga Litzau

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Bronisławy z ok. 85r urodzin

†Teresa Turzyńska (gr. 10)

† Wanda Totzke (3r.śm.)

† Jan Miotk (ur)

†† Renata Monika Malach, Łukasz Derkacz

† Bronisława i Franciszek Blok, Tadeusz i Franciszek

SOBOTA   11.09.2021

6.30

†† Krystyna, Józef, Adam Ciesielscy

7.00

†† Urszula (6r.śm) i Jan Dominik oraz Ludwika Bizewska

14.00

ślub: Adrian Baranowski/Michalina Labuda

16.00

ślub: Myszkiewicz Anna / Noetzel Daniel

17.00

ślub: Wiśniewska Eliza / Grapp Damian                            

18.00

† Wojciech Bolda (3r.śm)

†Teresa Turzyńska (gr. 11)

† Wiesława Leokadia Sosnowska /od uczest. pogrzebu/

† Maria i Bernard Necel i Alfons Rogocki oraz Mieczysław Jarzyna

Za pomordowanych mieszkańców Wielkiej Wsi

NIEDZIELA 12.09.2021

6.30

† Michał Bolda (r.śm)

8.00

†† Regina Konkol (2r.śm) oraz Jan

†† Anna, Józef, Maria Hintzke, Anna i Leon Stromscy

†† Barbara Segda (16r.śm) Jerzy Segda

9.30

Za parafian

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej

† Wanda i Józef Plaskiewicz

11.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Natalii i Mariana w 16r ślubu

†† Stefania i Brunon Myszk (r.śm)

†Teresa Turzyńska (gr. 12)

† Agnieszka i Józef Czapp

12.30

†† z rodzin Biegalski i Buch

†† Rozalia, Józef Bobula, rodzice z obojga stron

†† Alfons, Karol, Rozalia, Gertruda, Feliks, Wiktor

14.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny i Arkadiusza w 15r. ślubu

† Stanisław Sztandera, Jan

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Basi i Rafała w 6r. ślubu

PONIEDZIAŁEK  13.09.2021

6.30

† Adam i Teresa Taryńscy (intencja od mieszkańców ul. Ogrodowej)

7.00

† Maria Fiszer ( intencja od sąsiadów z ul. Rybackiej 2)

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Pawła i Katarzyny z okazji 7r. ślubu

† Antoni Śmiejkowski (2r.śm)

†† Siostry z V Róży pw. Matki Kościoła

†† Urszula Hening, rodzice, teściowie

†Teresa Turzyńska (gr.13)

† Jadwiga Korzeniewska

WTOREK   14.09.2021

6.30

†† Edmund Pobłocki (r.śm) ††  z rodziny Pobłocki, Wesel †† rodzeństwo

7.00

† Anna Malewicz

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Sandry Glembin w dniu 20 urodzin

Dziękczynna w rocznicę ślubu za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Katarzyny i Piotra oraz ich córek

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Ani i Daniela w rocznicę ślubu

†† Maria i Józef Miller oraz bracia Józef i Stefan

† Gerard (ur)

†Teresa Turzyńska (gr. 14)

ŚRODA  15.09.2021

6.30

†Maria Ogoniak (r śm.)

7.00

†† Maria(ur) i Jerzy Bolda(r.śm.) i zmarli z rodziny

18.00

†† Regina, Zygmunt, Andrzej, Jacek Minga

† Władysław (r.śm) i Teresa Okoń

†Teresa Turzyńska (gr. 15)

O Boże bł. i potrzebne łaski dla Heleny z okazji urodzin

18.00

 INTENCJA ZBIOROWA

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej Bolesnej dla sióstr z XIV Róży oraz ich rodzin

†Wiesława  Sosnowska

††Zbigniew i Elżbieta

† †Magdalena i Paweł Lewańczyk

††Paweł i Halina

†Genowefa Kowalczyk

CZWARTEK 16.09.2021

6.30

† Urszula Bartosik

7.00

†† Barbara Selin-Hermann, Paweł Hermann

†† Czesław (r.śm) Jan, Maciej

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Piotra Kulii w 10r ślubu oraz Agnieszki i Michała Bizewskich w 15r. ślubu

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Pawła w 40 r. ur.

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Klaudii i Łukasza w 5r. ślubu

†Teresa Turzyńska (gr. 16)

†† Marek, Klara, Jan Kobierzyńscy

† Władysław Bolda (100 urodziny)

PIĄTEK  17.09.2021

6.30

†† Czesław i Eryka Koczkodaj, rodzice z obojga stron

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Heleny i Stanisława w 55r. ślubu oraz w 50r. urodzin Szymona

15.00

ślub: Grabowski Jakub/ Liss Weronika

18.00

†† Tadeusz (31r.śm) Magdalena i Edmund Wyrwał, Jan, Bronisława, Andrzej i Irena Pełechaty

†Teresa Turzyńska (gr. 17)

O bł. Bożę i zdrowie dla Magdaleny  w 40r. urodzin oraz jej rodziny

† Jan Ziemann (r.śm.)

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Balbiny i Tomasza 5r.ślubu

Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Mari i Augustyna w r. ślubu oraz o potrzebne łaski dla ich dzieci i wnuków

SOBOTA    18.09.2021

6.30

† Anna Szymańska

7.00

† Waldemar Serafiński

12.00

Jubileusz Krzysztofa i Anetta Subiccy 30 lecie ślubu.

15.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Marii i Hironima Łuczak 60-lecie ślubu

15.00

ślub: Krzysztof Budzisz/ Anna Golla

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Jadwigi i Tadeusza 50-lecie ślubu

†Teresa Turzyńska (gr. 18)

† Salomea i Wiesław Rozmiarek

† Stefania Szreder

†† Jadwiga i Wiesław Dampc oraz ††rodzeństwo

NIEDZIELA 19.09.2021

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Marii i Józefa z okazji rocznicy ślubu

8.00

†† Stanisław i Michalina, Józef i Marian Kosiński oraz †† Teściowie

† Franciszek Kuchnowski i Czesław Faliński

† Józef Budzisz (r.śm)

9.30

Za parafian

†† Adam Ryszard, Antoni Elwart

† Urszula i Roman Trendel

11.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę MB Swarzewskiej Kasi i Bogdana w 40r. ślubu

†Teresa Turzyńska (gr. 19)

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Adrianny i Jarosława z okazji r. ślubu

W intencji Tomasza Humanowskiego w 1 rocz. urodzin oraz o Boże bł. dla jego Rodziców

12.30

Intencja KD

†† Maria Budzisz (r.śm)

†† Magdalena i Józef Hohn oraz dusze w czyśćcu cierpiące

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę MB Swarzewskiej Grażyny i Stefana Klein w 40r. ślubu

14.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Alicji i Jana w 45r. ślubu

† Józef Szweda (8r.śm.)

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla sióstr z XXII róży Żywego Różańca

†Zygmunt Żuraw (r. śm)

PONIEDZIAŁEK 20.09.2021

6.30

† Józef Białkowski (r.śm)

7.00

† Stanisław Dominik (r.śm)

18.00

O Dary ducha świętego dla Aleksandra w dniu urodzin.

†Teresa Turzyńska (gr. 20)

†† Małgorzata (100r.urodzin) i Leon Ceynowa oraz Zygmunt, Jan, Tadeusz

†† Marek Kunert (r.śm.) i rodzice

†† Małgorzata Malcer (r.śm)

† Jerzy Sikora oraz jego ††Rodzice

WTOREK   21.09.2021

6.30

† Stanisław, Anna Ogoniak, Mirosława Krzebietke

7.00

†† Marian Kolek, Elżbieta Bisewska

† Edmund Zielke (1r.śm)

18.00

† Zofia Skoczke (r.śm.)

†† Józef i Anna Białkowscy

†Teresa Turzyńska (gr. 21)

†† Bronisława, Gerard Bietzke, Gertruda, Leon, Stefan Fopka

†† Edyta i Juliusz Białk (r.śm.)

ŚRODA  22.09.2021

6.30

† Leon Łukasiuk (r.śm.)

† Małgorzata Skoczke (4 r. śm.)

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Barbary i Wojciecha w 42r. ślubu

†† Rodzice: Aniela i Feliks †† rodzeństwo

18.00

† Bożena Setzke (3r.śm.)

†Teresa Turzyńska (gr. 22)

† Anna Kos (ur.)

18.00

 INTENCJA  ZBIOROWA

† Helena i Jan Okrój Salomea Kurt Parchem zm. z rodziny: Bobkowskich, Baran, Okrój, Parchem

† Franciszek Zjawiony (ur)

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł, zdrowie i opieką Matki Bożej dla Marka z okazji urodzin

†Wiesława  Sosnowska

††Zbigniew i Elżbieta

†Remigiusz

††Paweł i Halina

†Genowefa Kowalczyk

CZWARTEK 23.09.2021

6.30

† Alfons i Tekla

7.00

†† Agnieszka (r.śm.): Jan Struck i zmarli z rodziny

††rodzice chrzestni Janina i Franciszek Bianga oraz dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

† Krzysztof Koszewski i dusze w czyśćcu cierpiące

† Sylwester Marszała (r.śm.)

†Teresa Turzyńska (gr. 23)

†† Aniela (ur) i Józef Głowienke, Leokadia Glembin

† Alojzy Janusz (r.śm.)

† Piotr Konkel (ur)

PIĄTEK  24.09.2021

6.30

†† Leon (r.śm): †† z rodziny Radtke

7.00

† Jadwiga Wujke (1r.śm.)

† Jadwiga Kreft, Rodzice Maria i Wojciech

18.00

†† Mieczysław Kryczka, †† rodzice  obojga stron

†† Mieszkańcy ul. Żytniej

††Rita, Jan, Stefan, Waleria oraz Zygmunt

†† Andrzej, Grzegorz, Józef Marta, Andrzej Marta oraz dusze w czyśćcu cierpiące

†Teresa Turzyńska (gr. 24)

SOBOTA   25.09.2021

6.30

††Janina, Eugeniusz, Józef, Anna, Zmarli z rodzin: Kubawskich i Gek

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę MB dla Haliny i Tadeusza w 50r. śl.

† Tadeusz Budzisz

†Benedykt Koss i †† z rodzin Koss i Kotowski

14.00

ślub: Jórasz Joanna / Bieszke Tomasz

15.00

ślub: Bolda Joanna / Kolleck Szymon

16.00

ślub: Wojciechowska Ewa / Dariusz Patalas

17.00

ślub: Roszmann Maja / Roszmann  Marian

18.00

† Gertruda

†Teresa Turzyńska (gr. 25)

† Helena Ceynowa

NIEDZIELA 26.09.2021

6.30

† † Mieczysław Dąbrowski, rodzice, teściowie, siostry i szwagrowie

8.00

† Maria Kuchnowska

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Boskiej

†† Danuta i Czesław Bizewscy

†Jerzy Pieper (r. śm.)

9.30

Za parafian

†† Waldemar, Piotr, Józef Bystram i rodzice z obojga stron

 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej dla Adeli i Józefa w 40 rocznicę ślubu

11.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo

† Marta i Józef Dettlaff

†† Michał i Waleria Hintzke, Zbigniew, Wojciech

†Teresa Turzyńska (gr. 26)

†† Urszula Jeka (r.śm) oraz Jan i Anna Ziemann

12.30

O zdrowie, pokój ducha i Boże Błogosławieństwo dla Bartosza w 40 rocznicę urodzin

† Józef Ryś (25r.śm)

† Jan Krukowski (r.śm.)

14.00

†† Danuta i Czesław Bizewscy

†† Dziadkowie z rodzin: Haase, Koss, Klebba, Ceynowa

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  o bł.  Boże i opiekę Matki Bożej dla Wioletty i Daniela Tomczyk w 6 rocz. ślubu

18.00

†† Magdalena, Piotr, Klemens Gordziej

PONIEDZIAŁEK 27.09.2021

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej dla Marii i Eugeniusza w rocznicę ślubu

7.00

† Michał Bolda (ur)

† Henryk Pepliński

18.00

†† Aniela i Zygfryd Krukowscy

† Anna Marta Hebel /od uczest. pogrzebu/

†Teresa Turzyńska (gr. 27)

†† Paweł Hincke, Mirosława, Jolanta Nikrandt

† Kazimierz, Józef Zielke (r.śm)

†† Gerda i Zygmunt Wojtińscy

WTOREK   28.09.2021

6.30

†† Józef Hintzke (r.śm.) †† rodzice, teściowie, rodzeństwo

7.00

†† Helena i Mikołaj Sąda, Jan i Józefa Tomczyk

18.00

† Gertruda Glembin (XXII róża Żywego Różańca)

† Wacław Renusz (im.)

†Teresa Turzyńska (gr. 28)

†† Jadwiga Struck (9r.śm) Bogdan, Barbara (5r.śm)

† Marek, Zygmunt, Anna Ferra, Andrzej Kalff i †† rodzice z obojga stron

† Józef Budnik (r.śm.)

ŚRODA  29.09.2021

6.30

† Kazimierz Kilian (3r.śm.) †† rodzice z obojga stron, Andrzej, Leon Gołembiewski

7.00

†† Małgorzata, Teresa i Adam Turzyńscy,  Barbara oraz  †† rodzice: Derc, Turzyńscy

† Wanda Renusch (1r.śm.)

† Michał Więzik (im)

18.00

† Edmund, Maria, Stanisław Kulas

† Andrzej Selin (ur)

† Alfred Rymarski

† Lech Dettlaff

†Teresa Turzyńska (gr. 29)

18.00

INTENCJA ZBIOROWA

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej dla Scholastyki z okazji urodzin

†† Marcin Orzołek, Michalina, Stanisław, Józef i Marian Kosińscy

††Zbigniew i Elżbieta

††Paweł i Halina

†Genowefa Kowalczyk

CZWARTEK 30.09.2021

6.30

† Teresa i Adam Turzyńscy (od mieszkańców ul. Ogrodowej)

7.00

†† Mirosław i Piotr Konkel

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej dla Krzysztofa i Wiesławy z okazji 15 rocznicy ślubu

†Teresa Turzyńska (gr. 30)

† Albert Budzisz

†† Elwira Waleriańska( 4 r. śm.), †† z rodziny Waleriańskich i Kratyńskich

†† Roman, Zofia, Zbigniew, Krystyna Andrzejewscy

†† Genowefa Labudda (r.śm.), Paweł

†† Jadwiga i Józef oraz Piotr, Magdalena, Jan

Zapraszamy!!!

al. Żeromskiego 32, 84-120
WŁADYSŁAWOWO

tel./fax: (058) 674 02 74, e-mail: wladyslawowo@tchr.org

 

Msze święte
Dni powszednie: godz. 6:30, 7:00, 18:00
Niedziela i święta:
godz. 6:30, 8:00, 9:30, 11.00, 12:30, 14.00, 18:00

 

 

Inicjatywy