loading...
loading...
« Strona główna

Wspólnota Uwielbienia

     Wspólnota Uwielbienia  JEMU CHWAŁA miała swój początek w diakoni muzycznej posługującej podczas Modlitwy Wielbienia, która w naszej parafii odbywa się w I piątki miesiąca po wieczornej Mszy św.

     Charyzmat naszej wspólnoty to uwielbienie... Chcemy uwielbiać Boga naszym życiem, oddawać Mu chwałę w radościach, ale też trudach i troskach. Chcemy świadczyć, że Pan jest dobry. Uwielbiamy Pana przez modlitwę, śpiew, grę na instrumentach.

     Pragniemy też wzrastać duchowo poprzez życie sakramentalne, spotkania formacyjne, konferencje, rozważanie Pisma świętego, adorację Najświętszego Sakramentu oraz udział w rekolekcjach.

     Spotykamy się na cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu połączonej z uwielbieniem i krótkim słowem – konferencją. Raz w miesiącu uczestniczymy we wspólnotowej Mszy św. oraz w spotkaniu, w czasie którego rozważamy słowo Boże w małych grupach, wsłuchujemy się w tematyczną konferencję, uwielbiamy Pan w modlitwie spontanicznej i umacniamy wzajemne relacje podczas agapy.

     W każdy czwartek o godz. 1900 spotykamy się na próbie diakonii muzycznej.

     W ramach wspólnoty działają: diakonia muzyczna, diakonia flag, diakonia techniczna. Wspólnota liczy ok. 30 osób i jest otwarta...

   

     Czekamy na Ciebie!

 

Zapraszamy od odwiedzenia profilu na --> Facebook.

Zapraszamy!!!

al. Żeromskiego 32, 84-120
WŁADYSŁAWOWO

tel./fax: (058) 674 02 74, e-mail: wladyslawowo@tchr.org

 

Msze święte
Dni powszednie: godz. 6:00 (Roraty),  6:30, 7:00, 9:00; 18:00
Niedziela i święta:
godz. 6:30, 8:00, 9:30, 11.00, 12:30, 14:00, 18:00,

 

 

Inicjatywy