loading...
loading...
« Strona główna

INTENCJE MSZALNE

intencje od 01.07.2021  do 31.07.2021

INTENCJE LIPIEC

CZWARTEK 01.07.2021

6.30

† Antoni Potrykus

7.00

O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Olgi i Maksymiliana

9.00

†† Halina Gojke i Stanisław

† Jurgien Belger (r. śm.)

19.00

†† Józef Rogocki (r. śm.), Anna I Alfons Rogoccy oraz Mieczysław

† Joanna Zalewska

† Wanda Totzke (gr. 25)

†† Halina Felkner (im.), Wanda i Henryk Sopońscy

PIĄTEK  02.07.2021

6.30

†† Ignacy (20 r. śm.) i Janina Kalwig

7.00

†† Zygmunt Korth (r. śm.) i zmarli z obojga ztron

9.00

† Janusz Zielke

† Brunon Domnik

19.00

Wynagradzająca NSPJ

† Wanda Totzke (gr. 26)

† Edmund Pieper (r. śm.)

SOBOTA   03.07.2021

6.30

†† Maria i jej rodzice

7.00

†† Alfred Grabow (r. śm.), Piotr Behnke, Marianna i Władysław Szkoda

9.00

O łaskę szczęśliwej śmierci dla członków ADŚ i dla wszystkich cierpiących z naszej parafii

†† Helena, Hipolit, Edward, Irena, Helena, Henryk, Emilia Nowak

† Waldemar Szczygieł (r. śm.)

19.00

† Ignacy Hebel (20 r. śm.)

† Wanda Totzke (gr. 27)

† Gerard Koss (r. śm.)

†† Dziadkowie, rodzice i rodzeństwo z rodziny Derc (poza parafią)

NIEDZIELA 04.07.2021

6.30

†† Eryka i Józef Skrzypkowscy

† Czesław Faliński (int. od kolegów i koleżanek)

8.00

†† Józef, Helena, Andrzej, Magdalena, Anna i zmarli z rodziny Golla

† Wanda Wartacz (ur.)

9.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla Adama w 18 r. ur.

† Wanda Totzke (gr. 28)

za parafian

† Barbara Dettlaff (od przyjaciół twórców ludowych)

11.00

† Ewa Bizewska (4 r. śm.)

† Beata Kubiak (r. śm.)

12.30

†† Maria i Jerzy Budzisz i rodzice z obojga stron

†† Maria, Jerzy Bolda, Henryk, Jadwiga Białkowscy (int. od Krystyny i Joanny z rodzinami)

14.00

†† Stefania (6 r. śm.) oraz zmarli z rodziny

18.00

†† Jadwiga i Bronisław Busz

19.30

†† Kazimierz Proena (ur), Genowefa i Zygmunt Treder

21.00

†† Elżbieta, Roman, Rudolf i zmarli rodzice Paszke

PONIEDZIAŁEK 05.07.2021

6.30

†† Bronisława i Józef Bolda

7.00

† Zofia Szmul (1 r. śm.)

9.00

† Janina Załęcka (od mieszkańców z ul. Geodetów)

19.00

†† Janina, Wiktor, Alfred, Józefa, Józef, Lucjan

† Łucja Wittbrodt (int. od uczest. pogrzebu)

† Wanda Totzke (gr. 29)

†† Franciszek Szwok (r. śm.), Augustyn i Marianna, Franciszek i Brygida Orzeł

WTOREK   06.07.2021

6.30

† Józef Bizewski (ur.) oraz dusze w czyśćcu

7.00

† Klara Skwiercz (od uczestników pogrzebu)

9.00

†† Rodzice Rutha, Roman, Anna, Brunon, Franciszek, Magdalena, Marian, Alojzy, Gerard, Juliusz, Maria

19.00

† Magdalena Tusk (ur.) oraz o dar Bożego błog. dla Elizabet w dniu urodzin

† Wanda Totzke (gr. 30)

†† Monika, Renata Malach, Leon Boszke

†† Wacław Ścigała (r. śm.) oraz Bożena, Elżbieta i Genowefa

ŚRODA  07.07.2021

6.30

†† Zbigniew, Irena, Franciszek Bystram

7.00

† Franciszek Zjawiony

9.00

†† Zygmunt Urbanowski (r. śm.) oraz zmarli z rodziny

19.00

†† Urszula Hennig (ur.) oraz zmarli rodzice i teściowie

† Jadwiga Korzeniewska (int. od Małgorzaty Liwińskiej z Dąbrowy Górniczej)

19.00

 INTENCJA ZBIOROWA

†† z rodziny Ścigała

† Janina Felska (int. od koleżanek)

† Barbara Torlińska ( r. śm. )

†Jadwiga Korzeniewska

†Maria Dettlaff

† Paweł Makulik

† Augustyn Pieper

† Barbara Torlińska (1 r. śm.)

† Justyna Kłodzińska

† Łucja Wittbrodt

CZWARTEK 08.07.2021

6.30

†† Irena i Zygmunt Klimczak

7.00

† Edward Biernacki

9.00

†† Piotr Mstowski oraz dziadkowie z rodziny  Mstowskich i Mielewczyk

19.00

†Anna Białkowska (r. śm.)

† Regina Pierzyńska (2 r. śm.)

†† Zenon Derc (15 r. śm.), Stefan, Klaudia, Sylwia

† Łucja Wittbrodt (od sąsiadów z ul. Steyera i Unruga)

PIĄTEK  09.07.2021

6.30

† Kazimierz Proena

7.00

†† Gertruda i Augustyn Budzisz

9.00

†† Norbert (r. śm.) i Anna Bemke

19.00

†† Józef (ur.), Wanda, Zygmunt, Wanda Andrearczyk i zmarli z rodziny Kortas i Zielke

†† Irena Modrzejewska (r. śm.) i zmarli rodzice, rodzeństwo, szwagrowie

† Edmund Jeka (ur.)

†Paweł Makulik (int. od sąsiadów z ul. Hallera 17)

SOBOTA   10.07.2021

6.30

† Franciszek Sojka

7.00

† Maria Kunz (ur.)

9.00

† Stefan Janusch (80 ur.) oraz dusze w czyśćcu

† Paweł Makulik /od uczest. pogrzebu/

19.00

† Barbara Selin-Herrmann (5 r. śm.)

†† Teofil (r. śm.) i Bronisława Kosmala, Joanna i Andrzej Budzisz, Stefania i Jan Poniatowscy

†† Gertruda i Franciszek Nowok, syn Jan oraz rodzice z obu stron, Józefa i Witold Gardiasz oraz rodzice z obu stron

NIEDZIELA 11.07.2021

6.30

†† Hildegarda i Augustyn Koziróg

† Stefan Tocke

8.00

† Brygida Jetke

† Zbigniew Płocke (ur.)

9.30

†† Anna i Ksawery Bolda

†† Walerian i Maria Szymańscy oraz Henryk Jesionowski

za parafian

11.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla Marioli i Zdzisława w 40 r. ślubu

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog i o dar rodzicielstwa dla Szymona i Anny

† Halina Rozwadowska (1 r. śm.)

12.30

† Ireneusz Przybylski

† Kazimierz (r. śm.), Róża Mężyk

14.00

†† Maria (r. śm.), Klemens

†† Wacław Nadolski (int. od brata)

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla Weroniki Glembin w rocznicę urodzin

19.30

†† Stanisław Gawarzycki i rodzice z obojga stron

21.00

†† Józef Wrosz (r. śm.)

PONIEDZIAŁEK 12.07.2021

6.30

† Łucja Babczyk (r. śm.)

7.00

† Czesław (ur.)

9.00

†† Marek Malewicz (od uczestników pogrzebu)

19.00

†† Józef i Magdalena Hohn i rodzice z obojga stron

† Bronisław Klein (ur.)

† Augustyn Pieper ( int. od ucz. pogrzebu)

WTOREK   13.07.2021

6.30

†† Andrzej i zmarłe rodzeństwo

7.00

† Paweł Bisewski (r. sm.)

9.00

†† Józef Kortas (r. śm.), Bronisława

19.00

†† Ryszard Kortas, Halina Bagniuk

†† Benedykt (r. śm.) i Regina Klonowscy

† Ewa Czarska

ŚRODA  14.07.2021

6.30

†† Stefania i Robert Muza

7.00

†† Anna i Walerian Kaszuba

9.00

† Czesław Faliński

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o łaskę uzdrowienia dla Izabeli Sokół oraz o opiekę MB nad jej rodziną

19.00

† Stanisław Fiszer (r. śm.)

19.00 INTENCJA ZBIOROWA

† Paweł Makulik

† Augustyn Pieper

† Justyna Kłodzińska

CZWARTEK 15.07.2021

6.30

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Jadwigi w 80 r. urodzin

† Henryk Grabe i †† z rodziny

7.00

†† Irena i Leonard Bolda (r. śm.)

9.00

†† Apolonia i Józef oraz brat Józef

19.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Artura (18 r. ur.) oraz dla Oliwi w 12 r. ur.

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla Ewy w 87 rocz. urodzin

†† Maria Drzeżdżon (ur.), dziadkowie z obojga stron

PIĄTEK  16.07.2021

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla sióstr z XI Roży p.w. Matki Bożej Szkaplerznej

7.00

† Jan Kużel

9.00

† Waldemar Serafiński

19.00

†† Agnieszka Śmiejkowska, Józef oraz †† z rodziny Śmiejkowskich

†Łucja Wittbrodt / od róży Żywego Różańca Gwiazda Morza/

†† Maria i Józef Białkowscy

SOBOTA   17.07.2021

6.30

† Zenon (ur.)

7.00

† Teresa Hirsz (2 r. śm.)

9.00

† Janina Felska (int. od koleżanek)

19.00

† Anna Luks (11 r. śm.)

†† teściowie: Stanisława i Franciszek, Halina Łyczkowska

† Jadwiga Korzeniewska (int. od Heleny Czajkowskiej i Urszuli z rodziną)

NIEDZIELA 18.07.2021

6.30

†† Maria (r. śm.) i Leon Bolda

† Czesław Dominiak (int. od uczest. pogrzebu)

8.00

† Wanda (r. śm.)

† Agnieszka Czarnecka (ur.)

9.30

za parafian

† Maja Baran oraz o szczęśliwą operację dla Krystyny

†† Adam Elwart (r. śm.), Beata Świątek

11.00

† Elżbieta (r. śm.)

† Sebastian Sagała

12.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla Michała i Katarzyny oraz dla małej Michaliny

† Bronisław Drzeżdżon (r. śm.)

14.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla Leona Gąsiorowskiego z okazji 1 r. urodzin oraz o potrzebne łaski dla jego rodziców

18.00

† Andrzej Grycko (r. śm.)

19.30

† Władysław Gafka

21.00

†† Barbara Kos, Marian Załęczny

PONIEDZIAŁEK 19.07.2021

6.30

†† Czesław Lange, Maria, Franciszek

7.00

†† Adam i Teresa Turzyńscy (int. od uczest. pogrzebu)

9.00

†† Zygmund i Tomasz Szmandt

19.00

† Franciszek Necel

†† Stanisław Czernecki, Aniela Golińska, rodzice i rodzeństwo z obojga stron

† Helena (1 r. ś.) i Stanisław Patalas

WTOREK   20.07.2021

6.30

†† Anna Ogoniak, Mirosław Krzebietke

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Czesława z okazji 80 r. ur.

9.00

† Anita Kaczyńska (ur.)

19.00

†† Edward Mach (30 r. śm.), rodzice: Leokadia i Zygmunt oraz Janina

†† Zofia, Czesław, Janusz Frank

† Justyna Kłodzińska (od uczestników pogrzebu)

ŚRODA  21.07.2021

6.30

† Maria Kunz (r. śm.)

7.00

† Jadwiga Koss i †† z rodziny Koss i Kotowskich

9.00

† Janusz (ur.), Zofia, Gustaw Frank

19.00

† Mieczysław Kryczka i †† rodzice z obojga stron

19.00 INTENCJA ZBIOROWA

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla rodzin Kiecza i Renusz oraz w int. syna Dawida

†† Anna i Józef Koziróg

† Justyna Kłodzińska

† Wanda Baranowska (int. od sąsiadów)

CZWARTEK 22.07.2021

6.30

†† Maria (r. śm.) i Jan Kunz

7.00

†† Teodor Behnke, Piotr, Alfred Grabow, Leopold, Marianna Władysław Szkoda

9.00

† Mateusz Stańczyk (r. śm.)

19.00

† Mieczysław Jarzyna (int. od Dawida Jakubek z rodziną)

†† Stefan Bugajski i siostra Kazimiera

†† Anna Oberzig i Józef Oberzig

PIĄTEK  23.07.2021

6.30

† Gertruda i Bronisław Szornak

7.00

†† Józef, Krzysztof i †† rodzice

9.00

†† Kazimierz (25 r. śm.), Wojciech, Tomasz Hebel

†† Helena i Klemens Skorowscy oraz Maria Żylińska

19.00

† Kazimierz Tessmer (r. śm.)

†† Augustyn i Agnieszka Necel, †† dzieci

SOBOTA   24.07.2021

6.30

†† rodzice z obojga stron

7.00

† Bronisław Szmul (17 r. śm.) oraz †† rodzice z obojga stron

9.00

† Wanda Baranowska (int. od sąsiadów)

†† Marianna, Bolesław, Michał, Tadeusz Urbanek

19.00

† Krzysztof Marczak i †† z rodziny Depczyńskich

†† Marian, Marta, Leon Darga

NIEDZIELA 25.07.2021

6.30

† Marek Malewicz (int. od Ireny i Zbigniewa Krajewskich)

† Alfons Ceynowa (int. od uczestn. Pogrzebu)

8.00

† Maria Kuchnowska

†† Elżbieta i Józef Gniech

†† Anna, Bronisław, Alfons, Jadwiga, Rozalia Żaczek

9.30

† Wanda i Józef Plsakiewicz

za parafian

11.00

†† Bronisława (14 r. śm.) i Jan Hintzke

† Anna Białkowska (im.)

12.30

†† Krystyna Markiewicza, Renata Radecka

† Krzysztof (im.) i †† z rodziny

14.00

†† Stanisław i Łukasz Derkacz

18.00

†† Anna, Michał Felkner, †† z rodziny

19.30

†† Anna (im.), Bogdan Domnik, Eugeniusz Bieszke

21.00

† Krzysztof Koszewski, dusze w czyśćcu cierpiące

PONIEDZIAŁEK 26.07.2021

6.30

O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla Anny w dniu imienin

7.00

†† Anna Kownacka, Anna Włosek (im.)

9.00

† Anna Schmidt (im.)

19.00

†† Anna, Czesław, Mieczysław Jarzyna, Alfons Rogocki

† Anemaria Brzozowska, †† z rodziny, rodzice i rodzeństwo

† Marek Głowienka

† Anna Tarnowska

WTOREK   27.07.2021

6.30

† Elżbieta Bolda

7.00

†† Anna, Józef, Mirosław, Maria, Jan Hintzka

9.00

†† Stefan Miler, dusze w czyśćcu cierpiące

19.00

†† Józef i Pelagia Głowienka

†† Anna Treppner i Anna Nadolska

†† Anna (im.), Bolesław, Ryszard, Franciszka i Daniel Przygoda

ŚRODA  28.07.2021

6.30

O Boże bł. i zdrowie, wszelkie potrzebne łaski dla uczestników i ich rodzin nabożeństw majowych przy kapliczce św. Jana

7.00

† Marek Malewicz (int. od Karoliny i Michała Błotko)

9.00

† Wiesław Czaja (35 r. śm.)

19.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla Ireny  z okazji urodzin

†† Halina  i Grzegorz Dettlaff, Iwona

19.00 INTENCJA ZBIOROWA

†† Teofil (ur.) i Bronisława Kosmala, Joanna i Andrzej Budzisz, Stefania i Jan Poniatowscy

†† Roman (4 r. śm.) oraz Rodzice z rodzin: Miętke i Rutha

†† Anna i Augustyn Kuchnowscy

† Justyna Kłodzińska

 

CZWARTEK 29.07.2021

6.30

† Gabriela Skoczke (int. od uczst. pogrzebu)

7.00

†† Wanda (r. śm.), Ksawery i Edmund Kortas

† Lech Dettlaff

9.00

† Wanda Renusch

19.00

†† Mirosława Nikrandt i Alfons Bolda

† Eugeniusz Gorzelec (r. śm.) †† rodzice z obojga stron

† Elżbieta Frank (ur.)

PIĄTEK  30.07.2021

6.30

†† Anna i Benedykt Kuchnowski

7.00

† Halina Łyczkowska (int. od uczest. pogrzebu)

9.00

† Mieczysław Jarzyna (int. od rodziny Piróg i Mazur)

19.00

† Krzysztof Bugajski

† Józef Miiller oraz †† z rodziny: Miiller i Kuchnowscy

SOBOTA   31.07.2021

6.30

†† Stefania i Bronisław Landowscy, Zofia Rybacka

7.00

†† Jadwiga Lange (13 r. śm.), Józef Lange

†† Pelagia (4 r. śm.) i Wacław Potrykus

9.00

†† Robert Stanek (3 r. śm.), Józef i Stanisław Dominik, szwagier Waldemar, teściowie z obojga stron oraz z prośbą o zdrowie dla Damiana

19.00

† Krystyna Chmielewska (21 r. śm.)

†† Klara i Alfons Szczypior

†† Józef (5 r. śm.) i Hildegarda Dampc, dusze czyśćcowe

Zapraszamy!!!

al. Żeromskiego 32, 84-120
WŁADYSŁAWOWO

tel./fax: (058) 674 02 74, e-mail: wladyslawowo@tchr.org

 

Msze święte
Dni powszednie: godz. 6:30, 7:00, 9:00, 19:00
Niedziela i święta:

godz. 6:30, 8:00, 9:30, 11.00, 12:30, 14.00, 18:00, 19:30, 21:00

 

Inicjatywy