loading...
loading...
« Strona główna

Kolęda - wizyta duszpasterska 2023 r.

We Wtorek  24 stycznia  zakończyliśmy  tegoroczne odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Jako duszpasterze chcemy Wam serdecznie podziękować za wspaniałą atmosferę modlitwy i spotkania. Dziękujemy za wspólną modlitwę, duszpasterskie rozmowy, za dzielenie się z nami swoimi doświadczeniami życiowymi: radościami i smutkami Waszej codzienności. Szczególnie mocno, chcemy podziękować za każde dobre słowo skierowane pod naszym adresem. Cieszy fakt, że parafianie widzą to co jest prawdą, która cieszy całą parafię jak i naszą kapłańską wspólnotę.

Dziękujemy również za wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania naszej parafii. Jeśli tylko to możliwe, będziemy starali się poprawić niedociągnięcia.

Dziękujemy za wypełnione ankiety duszpasterskie. Na ich dogłębne podsumowanie przyjdzie jeszcze  czas. Cenimy sobie bardzo Wasze zdanie.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary kolędowe. Zgodnie z  dobrym zwyczajem i potrzebą solidarności  zakonnej część z nich przeznaczamy na nasze seminarium duchowne w Poznaniu.

Osobne podziękowania kierujemy do naszej dzielnej i wytrwałej liturgicznej służby ołtarza. Byliście dla nas wielką pomocą. Dziękujemy za Wasze poświęcenie.

W Wielkim Poście powrócimy do wspólnej lektury Dziejów Apostolskich w ramach kręgu biblijnego, który poprowadzi nasz ks. profesor Edward.

Niech Dobry Bóg Wam błogosławi !

Wasi Duszpasterze . 

Zapraszamy!!!

al. Żeromskiego 32, 84-120
WŁADYSŁAWOWO

tel./fax: (058) 674 02 74, e-mail: wladyslawowo@tchr.org

 

Msze święte
Dni powszednie: godz. 6:00 (Roraty),  17:00
Niedziela i święta:
godz. 6:30, 8:00, 9:30, 11.00, 12:30, 14:00, 18:00,

 

 

Inicjatywy